Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Loading color scheme

Dotační výzvy MAS

Vítáme vás na stráce věnované našim dotačním výzvám MAS Karlštejnsko, z.ú. Najdete zde srozumitelně a přehledně vše potřebné. Více informací o projektu Strategie komunitně vedeného místního rozvoje "Via Carolina" MAS Karlštejnsko 2014-2020 č.: CLLD_16_01_150 a projektu Posílení kapacit komunitně vedeného místního rozvoje MAS Karlštejnsko z. ú. č.: CZ.06.4.59/0.0/0.0/15_003/0004491 naleznete zde.

Na projekt je poskytována finanční podpora z EU.

 

!!!DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Nejedná se o "přímé" výzvy dotačních orgánů, výzvy MAS se řídí strategií MAS a místními podmínkami území, které má žadatel povinnost plnit jak při podání žádosti, tak při realizaci projektu a v jeho udržitelnosti.


O dotační výzvy MAS Karlštejnsko, z.ú. můžete žádat, pokud splňujete podmínku "územní působnosti". Mapa společně se seznamem obcí, které podmínku splňují:

LEADER Mapa 2014 2020 upraveno

Bavoryně, Běštín, Březová, Bykoš, Bzová, Cerhovice, Černolice, Černošice, Dobřichovice, Drozdov, Hlásná Třebaň, Hořovice, Hostomice, Chlustina, Chodouň, Jivina, Karlík, Karlštejn, Koněprusy, Korno, Kotopeky, Lážovice, Lety, Lhotka, Libomyšl, Liteň, Lochovice, Málkov, Měňany, Mořina, Nesvačily, Neumětely, Olešná, Osek, Osov, Otmíče, Podbrdy, Praskolesy, Roblín, Řevnice, Skřipel, Skuhrov, Stašov, Suchomasty, Svinaře, Tetín, Tlustice, Tmaň, Točník, Třebotov, Újezd, Velký Chlumec, Vinařice, Vižina, Vonoklasy, Všenory, Všeradice, Zadní Třebaň, Záluží, Žebrák

 

Povinnou publicitu a cedule povinné publicity projektů žadatel řeší s kanceláří MAS. Povinná publicita se u projektů liší dle programu. 

Chcete vědět, jaké výzvy jsou aktuálně vyhlášené a jaké avizujeme? Zvolte si z nabídky "Stav" níže, o co konkrétně máte zájem.

Žádné aktivní výzvy v této kategorii.